Gabinet Podologiczny Zdrowe Stopy znajduje się w Bielsku-Białej przy ulicy Szarej 3 oraz Kustronia 40a na terenie Szpitala Pod Bukami. 

Rozumiejąc w jak dużym stopniu stan naszych stóp wpływa na nasze ogólne samopoczucie zapewniamy Państwu metody leczenia oparte o najnowszą dostępną wiedzę podologiczną.

Ponadto dzięki współpracy z wysoko wykwalifikowanymi ekspertami wykorzystującymi w swojej pracy wysoce zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość opieki nad Państwa stopami.

Stawiając sobie za cel zadowolenie naszych klientów dążymy do zapewnienia jak najwyższej jakości usług przy zapewnieniu konkurencyjnych cen.

Rozumiemy, że prawidłowa diagnoza stanowi klucz do zapewnienia skutecznego leczenia. Wiemy także, iż schorzenia stóp oprócz fizycznego dyskomfortu nastręczają niejednokrotnie problemów emocjonalnych w związku ze wstydem czy niepewnością co do przyczyn schorzenia.

Jeżeli odwiedzając naszą stronę mierzą się Państwo z jakimkolwiek problemem podologicznym chcielibyśmy zaprosić Państwa już dziś do skorzystania z konsultacji medycznej w naszym Gabinecie Podologicznym Zdrowe Stopy.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 577 022 717  w celu umówienia spotkania konsultacji.

Państwa stopy od dziś znajdują się w dobrych rękach…

pfr