Hanna Marcol

Właściciel / Podolog
Tel.: 577 022 717

Moją specjalnością jest podologia, czyli gałąź medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem zmian
w obrębie stóp.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, członkiem Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Podologia jest moją pasją, dlatego stale podnoszę swoje kwalifikacje, czynnie uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz sympozjach podologicznych.

Nasze stopy narażone są na wiele nieprzyjemnych dolegliwości, które wywołują uczucie dyskomfortu,
a czasami silny ból uniemożliwiający prawidłowe funkcjonowanie. Moim zadaniem i moją misją jest dobranie skutecznej terapii indywidualnej, oceniając każdy przypadek.

W ramach oferty mojego gabinetu “Centrum Medyczne Zdrowe Stopy” świadczę kompleksową opiekę poprzez dostęp do szerokiego zakresu usług podologicznych. Stosuję zabiegi oparte zarówno na profilaktyce zdrowych stóp, jak również indywidualne terapie w przypadku już istniejących problemów.

Nasz zespół

Karolina Igielska

Podolog

Nasz zespół

KAMILA AUGUSTYN

Podolog

Nasz zespół

Izabela Matczak

Podolog

Nasz zespół

Dr Jolanta Jakubowska

Chirurg

Nazywam się Jolanta Jakubowska. Jestem chirurgiem dziecięcym, urologiem i lekarzem medycyny estetycznej. W 1990r. ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. Sześć lat później uzyskałam tytuł specjalisty chirurga dziecięcego, a w 2003r. specjalisty urologa FEBU. Medycyną estetyczną zajmuję się od 2004r.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. W mojej pracy korzystam z nowoczesnych technologii oraz sprawdzonych, najwyższej klasy materiałów.

Nasz zespół

Joanna Wieczorkiewicz

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka mgr. Joanna  Wieczorkiewicz – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, kierunek Fizjoterapia. Swoje długoletnie doświadczenie zdobywała m.in. w Klinice Świętego Łukasza, w Beskidzkim Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II. Na jej koncie widnieje niezliczona ilość szkoleń, wykładów, sympozjów, a przede wszystkim ogromne doświadczenie w leczeniu pacjentów ortopedycznych oraz neurologicznych.  W Centrum Zdrowej Stopy Pani Joanna zajmuje się indywidualnym dobrem wkładek ortopedycznych oraz gimnastyka korekcyjną stóp.

 

Nasz zespół

AGNIESZKA KAWIK

Dietetyk Kliniczny

Agnieszka Kawik to dietetyk kliniczny z ogromnym doświadczeniem w leczeniu żywieniowym otyłości i związanych z nią zaburzeń metabolicznych, celiakii, dny moczanowej, kamicy nerkowej oraz żółciowej, niedokrwistości, schorzeń zapalnych jelit (WZJG, Choroba Leśniowskiego-Crohna), niedożywienia, wsparciem żywieniowym w chorobach nowotworowych, a także dietetycznym leczeniem autyzmu. W ostatnim czasie specjalizuje się zwłaszcza w diagnostyce indywidualnych nietolerancji pokarmowych oraz dietach eliminacyjnych. Jest również świetnym wsparciem dla osób, które cierpią na celiakię.

Nasz zespół